ZAKSA-KRISPOL

Zaksa – Krispol

W środę 10 stycznia odbył się mecz obecnego Mistrza Polski ze świeżym, jeszcze nie do końca kompletnym zespołem z Wrześni. Od początku spotkania Zaksa nie próżnowała i pewnie gnała po zwycięstwo w pierwszym secie. APP Krispol pomimo Zaksa-Krispolswojego niewielkiego doświadczenia w rozgrywkach czołowych zespołów Polski nie poddawał się i za wszelką cenę próbował utrudnić grę swoim przeciwnikom. Udawało im się to do stanu kiedy zagrywka jeszcze dobrze ‘leżała’ siatkarzom z wielkopolski… Natomiast po pułapie 10 uzyskanych punktów rywal odskoczył wrześnianom na 5 punktów. Później było już tylko gorzej… Zaksa powiększała swoją przewagę i set zakończył się wynikiem 25:19 dla Mistrzów. Podobny przebieg miał drugi set z tą różnicą, że tutaj siatkarzom Krispolu zwyczajnie zabrakło siły do walki po niefortunnym pierwszym starciu… W mgnieniu oka Kędzierzynianie zebrali wystarczającą ilość punktów na zdobycie 2 seta. Trzecia odsłona nie pozostawała złudzeń kibicom wrzesińskiej drużyny. Pomimo ogromnego ducha walki ich drużyny do samego końca nie udało się ugrać nawet seta. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla gości.

Mimo oczywistej przegranej zespołu z wielkopolski każdy kibic dobrej siatkówki miał na czym zawiesić oko. Podczas całego pojedynku było wiele akcji wartych uwagi, które można było podziwiać z zachwytem. Niedosyt pozostał, jednak mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli oglądać wrześnian w dobrej formie!

Informacje o volleyballfan

Jestem Paulina - wielka fanka siatkówki. W najbliższym czasie postaram się wam co nieco o niej opowiedzieć.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Puchar Polski i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.